День ветерана – в центрі уваги податківців Оболонського району м.Києва

Щороку 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.

З нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана відбулася урочиста зустріч керівництва Державної податкової інспекції у Оболонському районі м.Києва ДПС  спільно з головою профспілкової організації та головою первинного осередку ВГО «Асоціації ветеранів у Оболонському районі м. Києва ДПС» з колишніми працівниками-податківцями, які на теперішній час вийшли на пенсію.

Про це повідомляє ДПІ у Оболонському районі м.Києва ДПС.

Під час її проведення начальник Державної податкової інспекції у Оболонському районі м.Києва ДПС Маковецький Михайло Миколайович та його заступники привітали пенсіонерів і ветеранів зі святом, висловили щиру подяку та вшанування за багаторічну і сумлінну працю, а також неоцінний внесок у виконанні спільної справи на благо держави, побажали всім присутнім міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра, добробуту, успіхів та активного довголіття.

Ветерани і пенсіонери мають великий життєвий досвід, знання, мудрість і завітавши до податкової вони, як і завжди, з радістю ділилися цінними порадами, обмінювалися досвідом та висловлювали побажання  працюючим податківцям.

Люди похилого віку заслуговують на всебічну повагу та турботу, і всі ми повинні шанувати та сприяти благополуччю цих людей.

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.