Українськи військові приймуть участь у міжнародніх навчаннях «Кленова арка – 2012»

На базі військового полігону Пабраде у Литовській Республіці відбулася церемонія відкриття багатонаціонального тактичного навчання “Кленова арка – 2012” (“Maple Arch – 2012”).

Під час урочистого шикування до учасників звернувся командир механізованої бригади “Залізний Вовк” ЗС Литовської Республіки полковник Вальдемар Рупшііс, який зазначив, що проведення навчання “Кленова арка – 2012” є свідченням високого рівня співробітництва і партнерства між Збройними силами Канади, Польщі, України та Литовської Республіки.

[include id=»9″ title=»advert 5″]

– Це гарна можливість підготувати наших військовослужбовців для виконання спільних завдань, – наголосив він.

Напередодні з близько 120 військовослужбовцями із України, Канади, Литви та Польщі відбулися заняття з дотримання заходів безпеки та правил поводження зі зброєю та військовою технікою під час навчання.

Учасники заходу ознайомилися з будовою автоматичної гвинтівки AK-4, кулемету FN MAG, бронетранспортеру M-113, литовськими радіостанціями та іншим озброєнням і обладнанням.

Варто нагадати, що у міжнародному тактичному навчанні “Кленова арка – 2012” беруть участь військовослужбовців 80-го окремого аеромобільного полку 13-го армійського корпусу, Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного та Регіонального медіа-центру МО України (м. Львів). Спільно з канадськими, литовськими й польськими колегами вони тренуються у виконанні завдань у складі багатонаціональних сил під час миротворчих операцій.

[include id=»7″ title=»advert 10″]


Комментирование закрыто.