Податкова перетворюється з фіскального органу на сервісну службу

Податкова перетворюється з фіскального органу на сервісну службу.

Податківці Голосіївського району м. Києва ставляться до процесу перетворення податкової з фіскального органу до сервісної служби творчо та відповідально.

Днями заступник начальника інспекції Наталія Карпенко запросила представників бізнесу на «круглий стіл» у центрі обслуговування платників податків, який працює в інспекції.

Наталія Карпенко розповіла присутнім про принцип партнерського типу відносин з клієнтами, якого прагнуть досягти представники податкової. Саме заради налагодження конструктивної співпраці, впроваджуються нові сервіси та послуги, що врешті-решт зроблять відвідування інспекції простим та приємним.

Заступник начальника інспекції провела імпровізовану екскурсію центром. Роз’яснила принцип роботи ЦОПП, познайомила підприємців із консультантами-модераторами, які координують роботу, направляючи відвідувачів до потрібного їм віконця. Ознайомила з роботою терміналу, що регулює електронну чергу. Показала стенди та буклети, в яких можна знайти приклади заповнення всіх існуючих форм документів.

Бізнесмени висловили захоплення таким європейським принципом роботи з клієнтами. Найбільше підприємцям сподобалась налагодженість роботи та швидкість проходження всіх процедур. Окремо вони відзначили гарну форму співробітників, наявність автоматів із кавою та дитячої кімнати з іграшками.

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.