Податківці готуються до особистих зустрічей з бізнесом

Сьогодні податківці постійно удосконалюють свою роботу, акцентуючи увагу на співпраці та порозумінні з приватним бізнесом. В вересні цього року начальником ДПІ у Оболонському районі м. Києва ДПС Маковецьким Михайлом Миколайовичем була проведена особиста зустріч з підприємцями і громадськими організаціями району.

Під час проведення заходу з представниками бізнесу податківці ставили за мету забезпечення умов для підвищення рівня добровільної сплати податків, створення нового формату відносин – партнерських відносин з платниками податкі, повідомляє прес-служба ДПІ у Оболонському районі м. Києва

Водночас була зосереджена увага на темі перетворення податкової від фіскального органу до сервісної служби. Вагомим позитивним результатом в цьому плані є створення сервісів для платників податків, таких як: виготовлення сертифікатів безкоштовних ключів електронного підпису та діяльність антикорупційного сервісу «Пульс податкової».

Михайло Миколайович не міг не згадати, що в приміщенні ДПІ Оболонського району м. Києва ДПС нещодавно було відкрито Центр обслуговування платників податків, який значно полегшує стосунки податкової з платниками податків.

Також, одним з актуальних питань для обговорення став Наказ Міністерства фінансів України від 07.07 2012 № 817, яким врегульовано питання щодо заповнення платниками реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати платежів до бюджету.

В свою чергу присутні на заході бізнесмени мали змогу обговорити свої проблеми, висловити зауваження та побажання щодо роботи податкової.

 

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.