Після виборів Кличко буде голосувати разом із Регіонами, — Тягнибок

Лідер всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок застерігає людей від голосування за «третю силу».

Про це він заявив, перебуваючи на Черкащині у неділю 23 вересня.

Каже, як і після минулих парламентських чи президентських виборів, ця сила знову підтримає Партію регіонів.

«Тігіпка вважали новим політиком, котрий на минулих президентських виборах три мільйони голосів зібрав. І де він зараз?. За посаду віце-прем’єра продав свої голоси Януковичу. Свого часу соціалісти, на яких покладали надію як на третю силу, зробили Януковича прем’єр-міністром. Створили в парламенті з «регіоналами» й комуністами більшість. Може, досить спотикатись?», — цікавиться він.

Політик каже, що Об’єднана опозиція не змогла домовитись про співпрацю з «Ударом» Віталія Кличка й Наталією Королевською, бо це саме та третя сила, яка підтримає в майбутньому парламенті Партію регіонів.

«В Київській обласній раді головує член Партії регіонів Олександр Сталіноленович Качний. Так знаєте, хто запропонував його кандидатуру на цю посаду? Саме депутати від «Удару». Жодних протиріч в цій раді серед «регіоналів» й «ударівців» немає й з приводу голосувань. Рідний брат Наталії Королевської, з яким вона має дуже тісні стосунки, не так давно призначений заступником міністра регіонального розвитку Росії. Тому є багато питань до так званих нових політиків й нової сили», — наголосив Тягнибок.

Джерело: ua-vybory-2012

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.