Оппозиция лжет про «снятие людей с поездов», чтобы замаскировать свой провал, — Шуфрич


Громко проанонсированная акция оппозиции «Вставай, Украина!» закончится провалом, потому что ее организаторам не с чем идти к людям.

Об этом заявил народный депутат, член парламентской фракции Партии регионов Нестор Шуфрич, передает пресс-служба ПР.

По его словам, поскольку в регионах лидеры оппозиции так и не смогли вывести людей на митинги, они решили заранее оправдать свою неудачу в столице и поэтому придумывают мифы о том, что кто-то кого-то не пускает в Киев.

«Акции оппозиции закончатся провалом, потому что выходить к своим сторонникам им просто не с чем», — убежден депутат.

«Как депутаты от оппозиции будут объяснять людям свое поведение? Они провалили голосование по отмене неприкосновенности, тем самым показав свое истинное лицо. Они замешаны в скандале, связанном с наступлением на свободу слова на канале ТВі. Разве после этого их будут поддерживать люди? Поэтому и придумываются мифы, что их сторонников кто-то не пустил в Киев», — подчеркнул Нестор Шуфрич.


Загрузка...


5 комментариев

  1. Если эта акция закончилась провалом, то что тогда можно сказать об «антифашистской» акции рыгов? ПОЗОРИЩЕ!

  2. Ах ты гнида низкосрущая,интернет полон роликов как РыгоАнальная мразь с помощью мусоров снимает людей с поездов,а у него апозиция врет.

  3. Нестор, я не був ні на одному, ні на другому мітингу. І мені байдуже хто скільки зібрав людей. Так, ЗІБРАВ, а не прийшли всі добровільно, як більшість приходила на Майдан в 2004 році. Тоді абсолютна більшість людей вірила в зміни на краще, в щасливе майбутнє для своїх дітей, онуків, близьких. І не важливо чи це були люди з заходу, півдня. сходу, чи півночі країни. В Києві тоді всі були братами і сестрами, незважаючи по який бік і під якими прапорами стояли. Але 18 травня правди нікуди сховати. Я знаю десятки людей ( моїх знайомих, родичів), яких в добровільно-примусовому порядку повезли в Київ. Це в основному люди, які працюють в лікарні, школі, в органах місцевої влади. І відмовитись вони просто не змогли по причині звільнення з роботи, якщо б не взяли участі в мітингу так званих «антифашистів». Чи може Нестор, в залізничних касах не була дана вказівка не продавати квитки на потяги до Києва, поки не розпочнеться мітинг опозиції? Є конкретні факти, коли самі касири говорили про це. Але зараз я хотів сказати не про це. Мене цікавить ким була придумана і чия це технологія? ПР продемонструвала, що при потребі може привезти в Київ скільки завгодно людей. Якщр потрібно буде в 2015 привезти 200 тисяч, то знову будуть не продавати квитки, знову будуть залякувати перевізників, щоб не везли опозиціонерів. Хто від цих двох мітингів виграв? І що думають люди, які в душі були на другому мітингу. І важливо, як вони проглосують під час президентських виборів.

  4. шУФРИЧ -шУФРИЧ—ПЕРЕСТАНЬ БУДЬ ЛАСКА-ГОВОРИТИ МАЯЧННЮ-СИДИШ НА МІЛЛІОННАХ—ДЕКОЛИ ПЕРЕМИКАЄ