Фермери Тернопільщини: «Укрспирт» — поверни наші гроші!

На адресу редації надішов лист від фермерів тенопільскої області, в якому вони благають про допомогу у вирішенні фінансового конфлікту із державним концерном «Укрспирт».  Сподіваємось, що високопосадовці концерну нададуть своє бачення ситуацї та запропонують варіант рішення проблеми.

Нижче — наводимо текст листа.

Просимо Вас допомогти нам отримати свої заробітні плати, на які держава вже котрий рік «кидає» нас та допомогти фермерам, які не можуть отримати свої зароблені гроші від державного концерну «Укрспирт».

Ніхто в цій державі не хоче звертати увагу на спиртову галузь та проблеми працівників та контрагентів концерну «Укрспирт», тому що керівництву концерну, бандитам та виробникам горілки це вигідно. Ця тема замовчується. Заводи не працюють, усе майно розкрадено і зруйновано, зерно керівництво купує втридорога та по завищеним цінам, якісного спирту давно вже не виробляємо на чолі що концерну що заводів – бандити.

З березня 2012 року заборгованість ТОВ «Компанія КВИК ДАН» ЗКПО 3728877 і ТОВ «ТК ОРЕОН ТРЕЙД» ЗКПО 37352070 перед фермерськими господарствами, реальними постачальниками зерна і меляси для ГП » Укрспирт», перевищила 120 млн.грн. Спирт відвантажується виключно по передоплаті, це означає що гроші є, а поставлене зерно чомусь не оплачується. Фактично розорені фермери, відчуваючи нестачу засобів в ході посівної компанії, були вимушені почати активні дії. Листи із скаргами на адресу керівництва ГП » Укрспирт», обласні адміністрації, Міністерство аграрної політики не дали ніяких результатів. Зрозумійте, через ці схеми щомісячно розкрадається бандою до 40 млн. гривень через завищення цін на зерно, при цьому фермери не можуть отримати свої зароблені гроші!

На тлі фактичної бездіяльності керівників різних рівнів і нескінченних обіцянок, фермери Тернопільської області були вимушені зробити радикальні заходи. Запросивши представників преси і працівників правоохоронних органів, була зроблена акція блокування вивезення спирту з території Марилівского та Новосилковського спиртзаводов Тернопільської області з вимогою погасити заборгованість за поставлене зерно.

Після цієї акції у Тернопіль виїхав ген.директор ГП » Укрспирт» Харт А. і, через якийсь час, міністр аграрної політики Присяжнюк М.В.. Прострочені більше трьох місяців платежі були погашені лише на 50%, проте решта 50% не погашена досі! З невдоволеними фермерами ведеться » робота» за усіма напрямами, в якій задіяні голови місцевої адміністрації, працівники МВС, пожежники, санстанції і різні «доброзичливці», які дзвонять в пізній час доби з одним проханням : «Не виступати проти влади напередодні виборів».

В результаті, люди дезорганизованы, залякані і єдине, що залишається — припинити всякі взаємовідносини з ГП » Укрспирт» та звертатися до депутатів за допомогою.

Ми просимо вас сприяти рішенню :

1. Концерн «Укрспирт» купі людей винен гроші – працівникам заводів, яких було звільнено заради панування бандитських схем;

2. Ціни на спирт зростають, а наші заробітні плати мізерні та заморожені виплати

3. Припинити тиск на фермерів Тернопільщини, які потерпають від свавілля керівництва «Укрспирту», та зобов’язати «Укрспирт» доплатити 50% за відвантажене зерно і мелясу.

4. Якість спирту зменшується щоденно з недодержання норм та умов виробництва, умови на більшості заводів як після війни, при цьому ціни на спирт для виробників горілку зростають і нам не зрозуміло куди дівають ці гроші, які насправді заробили ми!

5. Треба негайно звільнити офіційного керівника концерну О. Харта, якій нічого не вирішує тільки зарплатню отримує державну та неофіційного Сухоносова, який діє в інтересах банди.

6. Негайно відправити у відставку Міністра АПК Присяжнюка за злочинну бездіяльність.

7. Вигнати з концерну банду на чолі з Іваном Аврамовим. Який розставив своїх людей с ціллю заробляти та знищити останніх професіоналів галузі, щоб ніхто не зміг розповісти про їх злочини. Іван Аврамов найгірше зло за останні часи, від руйнує галузь остаточно

8. Повернути галузі експортний потенціал, тому що зараз ціни завищені а погана якість робить наш спирт неконкурентноспроможним

9. Переглянути державну програму «Біоетанол», яка 15 років існує тільки на папері.

Не дивлячись на гучні заяви Міністра Присяжнюка, раніше віце-прем’єра А.П.Клюєва, обіцянки керівництва «Укрспирту» ніяких реформ, змін та покращення не відбувається. Занепад та розкрадання лише набирає обертів, і ми-робітники просто заважаємо Панам від влади заробляти шалені нелегальні гроші.

Нажаль, не можемо по-людськи написати цю скаргу, тому що в поліцейській державі вказати свої паспортні данні, місця проживання та роботи означає підписати собі вирок.

З надією на справедливість та відчаєм,

Працівники спиртових підприємств та фермери Тернопільскої области.

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.