«Свобода» и КПУ кишат агентами спецслужб

"Хвиля"

В украинских политических партиях КПУ и «Свобода» много внедренных сотрудников спецслужб, работающих под прикрытием.

Об этом заявил в интервью «Взгляду» известный украинский правозащитник, президент Ассоциации психиатров Украины Семен Глузман.

Глузман утверждает, что «во всех цивилизованных странах спецслужбы отслеживают деятельность политических образований, которые могут нести опасность государству».

Правозащитник уверен, что такими политическими силами являются КПУ и ВО «Свобода»

«Агенты спецслужб следят за тем, чтобы они не создавали к опасные ситуации в политической и общественной жизни страны», — уточнил психиатр. Он не располагает информацией о том, есть ли среди националистов и коммунистов душевнобольные, но утверждает, что эти партии ведут «социально-опасную деятельность».

Он предположил, что у засланных в КПУ и «Свободу» агентов спецслужб есть членские билеты партий.

«Также они могут находиться на публичных мероприятиях в них под видом обслуживающего персонала»- предположил он.

«Это нормально: как только появляется экстремистская группировка, туда сразу пытаются внедрять агентуру. И в равной степени касается экстремистских политических образований, и организованных криминальных группировок», — делает выводы Семен Глузман.

Как известно, представители «Свободы» регулярно устраивают радикальные выходки. Впрочем, не настолько радикальные, чтобы поставить под сомнение существующий строй в государстве.


Загрузка...


4 комментария

 1. те що в Свободі багато агентури — згоден. це можна помітити по їх діяльності, а точніше на що вона спрямована. А головна їх мета, як проекту регіоналів, створення шумової завіси, за якою влада може розкрадати бюджет. Це було постійно. Наприклад розбили пам’ятник Леніну, побилися в Раді, заборонили у Львівській та Франківській областях Святкування Дня Перемоги. скажіть, це зараз дуже актуальні і потрібні питання? НІ!, за цим уряд зміг закупити для себе і Банкової продуктів на 7.5млн (цибуля для Яника по 170грн/кг), ще раз провести ліцензування ПЗ на 1.5млрд, збільшити фінансування прокуратури і т.д. Навіть керівник фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій облраді Назар Горук заявив-Я був на мітингу, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо. Мені нема чого там робити на сцені з деякими людьми-трьома богатирями: Яйценюк Тягнибок і Олігарх Кличко!, Які приїжджають на «лексусах» за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, і прилітають чартерами за 30-60 тис. євро, в той час як народ голодує, виє і стогне і не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою сім’ю, обстежити своє здоров’я , і нормально жити «, Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються в Києві в дорогих ресторанах, п’ють каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи, кому яка область відноситься.

  Про комуністів не можу цього сказати. Принаймні поки не було помічено подібних, порівняно зі Свободою, дій. а навіть навпаки. Вони активно працюють щоб домогтися скасування пенсійної та мед реформ, навіть не дивлячись на те, що перша вже два рази провалилася через дурниці опозиційної коаліції і регіоналів.

 2. yury_108 пишет:

  Наскільки мені відомо (через треті руки) агентура в «Свободі» є, але служба безпеки «Свободи» про цю агентуру знає. Дивно, якби було інакше.
  А конспірологам раджу читати зауваження Леніна щодо провокатора Малиновського (агента «охранки» і депутата Держдуми від більшовиків), розстріляного в 1918р. Так от Ленін пише, що Малиновський, хоч і був провокатором, для революції зробив більше, ніж для «охранки».
  Щодо агентури в «Свободі», то агенти можуть бути двох типів:
  1. глибоко законспіровані, що вдають з себе справжніх націоналістів (а-ля Малиновський);
  2. псевдосвободівці, що намагаються розкласти організацію зсередини, як отой керівник фракції «Свободи» у Чернівецькій обласній Раді.
  Звичайно, псевдосвободівці то агенти на один раз чи на короткотермінову компанію. В легальних умовах великої користі від агентів типу Малиновського для їх господарів дійсно немає. Тут з Леніним можна цілком погодитись. І навіть коли такий агент входить до вищого керівництва організації, то й тоді його можливості дуже обмежені. Ну, буде він «висвітлювати» зсередини діяльність організації де й так великої тайни нема… А вплинути на якісь конкретні дії теж важкувато, позаяк ці дії випливають з ідеологічної доктрини, яка легально обговорюється.
  Інша справа — нелегальна діяльність. Тут агентура — практично єдиний засіб у спецслужб. Інший засіб — криміналістика, але це дуже своєрідний засіб. Досвід ОУН-УПА говорить, що і в цих умовах можна боротися. Тим більше, що сучасні МВС і СБУ — то зовсім не сталінське НКВД. І за рівнем професійності, і за ідеологією. Якщо офіцер СБУ не остання сволота, то він добре розуміє, що правда зовсім не на боці нинішнього олігархічного режиму. А скоріш на боці його противників. Тому такий чесний офіцер або сам перейде на бік підпілля, або хоч в міру своїх можливостей буде саботувати рішення свого керівництва.
  Звісно, що сволоти, вірної режиму буде набагато більше, ніж навпаки. Але ж і підпілля буде складатися з реалістів. Дістати якогось «пса режиму» в службовому кабінеті важко. Але ж у нього є дружина, діти, батьки в селі. Живуть люди в основному заради дітей. І коли є 100% впевненість, що з твоєї дитини зроблять фарш, тут кріпко задумаєшся щодо лояльності очільнику режиму. Тим більше, що очільник, коли станеться революція, втече, а тобі втікати нікуди. А всі авторитарні режими падають, така їхня природа.
  Тому навіть агентура в підпільному середовищі вцілому відтягує крах режиму, але не може його зупинити.
  Щодо аргументів, наче б то «Свобода» своїм шумом з начебто не актуальних питань допомагає владі приймати антинародні рішення, то це просто смішно. Блок ПР і комуністів має в нинішній ВР контрольний пакет і не потребує «допомоги» ні з чійогось боку.
  Ну а за припущення психіатра Глузмана, що компартія є якоюсь опозиційною силою, варто самого психіатра доправити до психушки.

  • yury_108, цікава Ваша думка, але вона залишиться тільки думкою. оскільки я привів факти, а Ви тільки говорите про психіатра. Як бачите, комуністи голосували проти уряду Азарова і їхні намагання скасувати пенсійну та мед реформи не підтримуються ПР, тому про блок говорити дійсно смішно і не зрозуміло. Свобода дійсно піднімає шум, бо тоді скажіть мені, будь ласка, чим можна виправдати дії Свободи? вона вирішує актуальні питання? ні, тільки те, що матиме широкий інформаційний привід та резонанс.

   • Golden Eagle пишет:

    Владимир, для верующих — факты, вещь совершенно бесполезная 🙂 Зря вы оперируете ими.
    Тем более, когда оппонент легко готов отправить визави в психушку всего лишь за возможные допущения.