Сегодня Тимошенко не помилуют, — Власенко

"Хвиля"

Юлия Тимошенко

Сегодня вопрос Тимошенко решен не будет. Комиссия по вопросам помилования при президенте Украины решила не рассматривать вопрос относительно Юлии Владимировны.

Такую информацию распространил ее адвокат Сергей Власенко.

По словам Власенко, комиссия отказалась сделать это не смотря на наличие обращения подписанного 170 народными депутатами ВРУ, а также главами всех церквей Украины и представителями Европарламента

Как сообщает УНИАН, заявление Власенко подтвердил народный депутат от Партии регионов Сергей Гриневецкий.

«Учитывая степень тяжести совершенного преступления, а также то, что Юлия Тимошенко отбыла незначительную часть назначенного судом срока наказания, комиссия не нашла оснований для внесения предложения о применении помилования. Поэтому повторно рассматривать вопрос о помиловании Юлии Тимошенко нет оснований», — сказал Гриневецкий.

Напомним, что вопрос об отправке Юлии Тимошенко стал ключевым на повестке дня в отношения Украины и ЕС накануне саммита Восточного партнерства в Европе.

Министры иностранных дел Польши Радослав Сикорский и глава МИД Швеции Карл Бильдт заявили, что время разговоров Украины с ЕС закончилось. «Пришло время действий», — сказал Бильдт.

Глава Еврокомиссии Жозе Мануэль Баррозу считает, что следующие недели в отношения Киевах и Брюсселя будут «драматическими»


Загрузка...


Один комментарий

  1. Завтра, і післязавтра і ніколи. Невже не зрозуміли?Я ніколи не був прихильником Тимошенко і в першу чергу за статки, походження яких вона так і не змогла пояснити. Правда, називаючи її крадійкою до сьогоднішнього дня, так ніхто і не показав хоча одної вкраденої нею національної або іншої валюти. Але в одному я їй симпатизував: в бажанні попасти в історію як державний діяч-реформатор. Гроші в неї були і є, а от з титулом треба добре попрацювати. Попрацювати не давали колеги по класу, викравши всі наші засоби виробництва і монополізувавши це в своїх цілях. Монополізували так, що інколи за рахунок нашої дармової праці демферними цінами почали дратувати власників світового капіталу. Одержуючи надприбутки вони не хотіли ділитися та допомагати Тимошенко попасти в реформатори. А це означало, що Європа ще не скоро побачить Україну таку, яку їй до вподоби. І тоді, як людина, яка знає всю складову їхніх надприбутків, Тимошенко наважилась на те, що можна назвати глобальним рішенням, яке інколи міняє колір політичної та економічної ситуації в державі. Ніколи не повірю, що в своїх планах, як зі сходу, так із заходу в неї не було спільників. Думаю, такий тандем, як Москва і Берлін — мозковий центр, а Тимошенко – виконавець, заради своїх особистих планів, мав місце. І хоча плани і в тих і в інших в дрібницях не співпадали, але в глобальному вони були разом. Брехня, яка сьогодні ллється нашою владою проти Тимошенко заключається в тому, що вона своїми діями нанесла збитки як Україні, так і нам — простим українцям. Ви не повірите, але ми ніколи не мали всередині країни дешевий газ. Дійсно, з Росії ми його одержували дешевий, але, як основний енергоносій наших монополій, він трансформувався в їхню монопольну продукцію, яка попадала до нас із затратною складовою дешевого газу, але практично по світовим, а той з більшими цінами. От так формувалися надприбутки нашої української еліти. Не гребували навіть вітчизняним газом, доводячи його до населення по ціні в вісім разів більше ніж він міг коштувати. Так що плативши нібито за газ 100 гривень, вони вимивали з нас ту ціну за газ, яка їм була потрібна через ціну на свою продукцію. Підписавши нібито кабальну угоду з Росією на поставку голубого палива, Тимошенко нанесла страшний удар по надприбуткам нашої «еліти», а не Україна чи нам з вами. От чому вони так і бісяться, от чому вони її так поливають брудом. Ніколи вони їй цього не простять і будуть вони їй мстити, прикриваючись захистом наших інтересів, і думаю їхня ціль — її похоронити . А нам з вами абсолютно все рівно скільки той газ коштує, він все рівно стільки і коштував. Більшої ціни, ніж у нас є коштів, вони все рівно не одержать, але це приведе їх «базар» в ринкові капіталістичні умови. А це означає, що коштів в вигляді надприбутків не буде, а значить за місце у владі платити буде ні з чого, тому й впадуть апетити на іншу дурню