Кличко: Єдиною державною мовою в країні повинна бути українська

"Хвиля"

Так лідер партії «УДАР» Віталій Кличко прокоментував журналістам учорашні події у Верховній Раді.

Політик переконаний, що авторів влаштованої у Верховній Раді провокації найбільше цікавив саме ефект від конфлікту, на який вони спровокували парламент. На думку Кличка, це спроба партії влади відволікти увагу суспільства від власних провалів в економічній і соціальній сферах.

«Сьогодні влада повинна займатися питаннями, які дійсно турбують людей — економікою, соціальними проблемами, покращенням іміджу країни. А не підкидати суспільству напередодні виборів провокаційні теми. Те, що парламент в черговий раз з дискусійного майданчику перетворився на бійню, свідчить про стан українського парламентаризму, деградацію законодавчого органу. Страждає від цього не тільки репутація самого парламенту, а й України в цілому», — наголошує лідер партії «УДАР».

«Замість того, аби обговорити і виконати резолюцію Європарламенту, почути нарешті ті вимоги, які ставлять офіційному Києву європейські партнери, політики-провокатори лише поглиблюють політичну кризу в Україні. Здається, вони отримують задоволення, принижуючи своїми діями українські політичні інститути, — вважає Кличко. — Замість того, аби розвивати свої бійцівські здібності, краще б опікувалися захистом української мови та всебічним розвитком мов національних меншин».

Кличко також вважає, що потрібно припинити будь-які спекуляції на мовну тему: «Єдиною державною мовою в країні повинна бути українська».


Загрузка...


Комментирование закрыто.