Во втором туре выборов Януковича спасет только Тягнибок, — соцопрос

Президент Украины Виктор Янукович проигрывает во втором туре практически любому оппозиционному лидеру на выборах президента.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного социологической группой «Рейтинг» в феврале.

Так, если бы во второй тур вышли Янукович и Юлия Тимошенко, действующий президент набрал бы 33,2% (от тех, кто придет на выборы). Заключенная экс-премьер – 36,4%.

Если бы во второй тур вышли Янукович и лидер партии “УДАР” Виталий Кличко, действующий президент набрал бы всего 30,2%. В то же время Кличко может рассчитывать на поддержку половины страны – 49%.

Если бы во второй тур вышли Янукович и Арсений Яценюк, президент Янукович набрал бы всего 33%. В то же время Яценюк получил бы 40%.

Единственная возможность для президента победить оппозицию – если во второй тур с президентом выйдет лидер Свободы Олег Тягнибок. В этом случае Янукович набирает 33,5%, а лидер националистов – 32,3%.

В опросе методом личного интервью приняли участие 2000 украинцев в возрасте от 18 лет и старше. Погрешность репрезентативности исследования (с вероятностью 0,95): для значений, близких к 50% погрешность составляет не более 2,2%, для значений, близких к 30% – не более 2%, для значений, близких к 10% – не более 1,3%, для значений, близких к 5% – не более 1%.

Согласно результатам опроса, проведенного Социологической группой «Рейтинг», если бы выборы Президента Украины проходили в конце февраля 2013 года, то участие в них приняли бы около 70% избирателей.

Стоит добавить, что за год в «рейтингах второго тура» существенно прибавили В.Кличко (с 37 до 49%) и О.Тягнибок (с 24 до 32%). Прибавил и А.Яценюк (с 38 до 40%). С другой стороны прибавил и действующий Президент, однако этот прирост не такой ощутимый.

Однако нужно не сбрасывать со счетов сценарий, описанный Юрием Романенко в статье «Почему Януковичу выгодно распустить парламент: схема дестабилизации», когда президентские выборы потеряют свое значение в результате перехода к парламентской форме правления.

Источник The Kiev Times


Загрузка...


5 комментариев

 1. не пойму , где вы нашли 30 с чем-то % для неграмотного зека-шапкокрада???!!!!!!!

 2. Яка нахабна брехня! Технологія одурманення лохторату від ПР.
  При чесних виборах Януковичу світить хіба що 10- 14% проьти 30-40% за Тягнибока.

 3. Треба не придумувати бажане, а виходити із реалій.
  Взагалі, зараз не можна 100% стверджувати, що хтось із опозиції буде єдиним, і цей хтось вийде в другий тур виборів президента. Адже у другій половині 2013 року завершиться епопея із судовими рішеннями по Тимошенко і докази , навіть не замовлення убивства , а перерахування мільйонних коштів Лазаренку, що доказано судом США, кошти державних гарантій, що були видані на 405 мільйонів доларів ЕЄСУ і в Україні зникли, а з Росії їх передали на стягнення із українського бюджету — всі ці докази є і в Штатах, і в Україні такі дії є найбільшим злочином для демократичних країн, бо несплата податків ( а ЄЕСУ — це резидент України) — це злочин більший, ніж вбивство, бо при вбивстві страждає одна родина, а при таких втратах – 5 мільярдів на рік при корумпованих договорах по газу в 2009 році , страждає держава і весь народ. .
  Можливо восени , перед виборами в Німеччині — такий піар виллють на ЄНП і саму Меркель , аби не допустити Меркель знову до влади, адже Меркель почала витребувати із Штатів золото Німеччини, що зберігається у США. Тому ситуація проти Тимошенко обов’язково повернеться проти ЄНП і Меркель, бо дуже ЄНП захищала Тимошенко, яка виявиться не політично переслідуваною, а кримінальним злочинцем.
  Тому не буде у Януковича ніяких конкурентів на виборах. А якщо США ще через МВФ дадуть дешевий кредит, то підвищення соціальних виплат для українців перед виборами буде сприяти саме Януковичу на виборах.
  Крім цього, треба ж розуміти, що вибори Президента потребують величезних коштів і саме такі кошти є у Януковича, а не в овалівського годованця Яценюка чи боксера із 50 мільйонами доларів активів . Адже на виборах президента потрібно мати претенденту не менше 3-мільярдів доларів своїх коштів. Тому немає зараз надії на прихід до влади чи Яценюка, чи боксера, а тим більше, націоналіста Тягнибока, парті. Якого можуть заборонити разом із комуністичною, як це було в Німеччині. . Скоріше у другому турі вийде Янукович із Порошенко, який піддасться Януковичу, чи Хорошковський, якого може підтримувати політично і фінансово Росія. Але ж Януковича будуть обов’язково підтримувати Штати, адже політологом Януковича є вже 9 років американець із Радикальної партії США, До речі, Порошенко насправді дуже інтересна кандидатура, бо має величезний досвід і в політиці, і в фінансах, і в управлінні, і в бізнесі ! Тим більше, що Порошенко родом із центральної України і має менталітет історичного українця, а не західного чи східного.

 4. Хто ще за того йолупа голосувати буде…

 5. якщо чесно — то читаючи коментарі на сайтах не перестаю дивуватись нашій тупісті,тільки дауна може і дальше дерти руку за проФФесора…але на жаль їх вистачає!!! Хочу надіятись що таких буде не більше 10%!!!