Шеф-редактора «Репортера» звільнено чрез ролік «Пропало всьо!»

Сьогодні колективу буде представлено Михайла Шаманова як виконувача обов’язків шеф-редактора «Репортера».

«У нас із керівництвом каналу різне бачення того, що відбулося в нас в ефірі», — пояснив пан Павлюк.

За інформацією ТК, Володимира Павлюка звільнили за демонстрацію неофіційного запису заяви Юлії Тимошенко зі словами «Пропало всьо!», запозиченого з Інтернету, в програмі «Репортер» 8 червня.

«Так. Синхрон вийшов у понеділок. Розмова з керівництвом була довга й нудна. Мене попросили написати заяву і я її написав», — підтвердив Павлюк.

«Володимира Павлюка зрадило відчуття міри», — прокоментувала звільнення шеф-редактора «Репортера» Ольга Балабан, керівник прес-служби Нового. Пані Балабан підтверджує, що приводом для звільнення був синхрон прем’єр-міністра «Пропало всьо!», проте відкидає будь-який політичний тиск на канал.

«У серйозних інформаційних програмах не можна використовувати синхрони з інтернету. Ми цього не вітаємо навіть у розважальних програмах. Тим паче у цьому випадку це не було ніяким чином інформаційно вмотивовано», — пояснила пані Балабан позицію каналу.

Щодо подальших планів, Володимир Павлюк каже: діти і пошук роботи. «Мене страшенно порадувало, що в останній день моєї роботи ми мали частку 19,7%. Це рекорд, такої частки «Репортер» ніколи не мав. Я називаю це прощальним подарунком мого колективу мені», — додав він, повідомляє Телекритка.


Загрузка...


Комментирование закрыто.