НАСТАВ ЧАС

 

На сайті Politico.com.ua виникла ідея зібрати небайдужих, громадян України, готових в цей надзвичайно відповідальний момент в історії нашої країни, об’єднатись задля порятунку народу України перед загрозою встановлення кланово-олігархічної диктатури. Відкинувши особисті та партійні амбіції, ми хочемо зібратись, щоб вирішити лише одне питання: ЯК ВІДСТОРОНИТИ ВІД ВЛАДИ УКРАЇНОФОБСЬКИЙ, АНТИНАРОДНИЙ ОЛІГАРХІЧНИЙ РЕЖИМ?

Ми не ставимо за мету створити нове будь то громадське, чи політичне об’єднання. Ми лише хочемо спробувати об’єднати зусилля всіх небайдужих до долі свого народу та країни громадян з активною громадською позицією. Ми бачимо, що лідери опозиційних сил, наши лидеры не в змозі домовитись між собою, бо їх розділяють партійні, політичні, бізнесові та ідеологічні протиріччя. Нас же – народ України не розділяє ніщо. Тому якщо Ви патріот своєї країни, якщо Ви не підтримуєте кланово-олігархічний устрій в Україні, якщо Ви готові заради багатостраждального народу України вiдкинути iдеологичну и партiйну рознь, ми закликаємо Вас делегувати себе на з’їзд патріотичних та демократичних сил. Мусимо попередити Вас про те, що можливо рішення з’їзду будуть суперечити бандитському чинному законодавству України. Подробиці Ви можете дізнатись за цім посиланням: http://politiko.com.ua/blogpost40935#comment460436

Якщо Ви вирішите приєднатись до нас, прохання надіслати особисте повідомлення з посиланням на Ваш профіль на цю адресу: http://politiko.com.ua/profile-104553 до 03.10.2010. Бажано щоб у Вашому профілі була зазначена область Вашого мешкання. Сюди ж звертайтесь з пропозиціями та запитаннями. Дата з’їзду – 10.10.2010. В день закінчення реєстрації, тобто 03.10.2010 Вам надійде особисте повідомлення з зазначенням місця і часу збору.

21-09-2010 22-39

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.