Леоніда Черновецького звинувачують у викраденні та вбивстві бізнесмена

Киянка Алла Фролова вважає столичного мера Леоніда Черновецького причетним до організації викрадення і вбивства її чоловікаСтепана Кройтора. Чоловік зник кілька років тому. Його тіло досі не знайдено.

Зі слів Алли Фролової, її чоловік оформляв документи “Правексбанку”. На той час банк належав родині Черновецьких., пише gazeta.ua

«Незадовго до зникнення до них додому приїздили бандити, погрожували Степанові Кройтору. За кілька днів перед зникненням Степан зізнався дружині, що має справи з “Правексбанком” і натякнув, що може стати його власником», — розповідає Іван Боднарук, 36 років, адвокат Алли Фролової.

«За кілька днів Степан Кройтор пішов на служіння до церкви “Слово віри”. Головним пастором там Сандей Аделаджа. Після того, як він вийшов з церкви, його ніхто не бачив. Алла Фролова у цей час їздила до родичів. Коли повернулася, на робочому столі чоловіка знайшла записку. У ній Степан попередив дружину про те, що з ним може щось статися. У записці він називав причини та прізвища причетних. За фактом зникнення бізнесмена була порушена кримінальна справа. Записку Алла долучила до справи. Невдовзі кримінальну справу закрили», — продовжує юрист.

Алла Фролова вважає, що до зникнення її чоловіка причетний Леонід Черновецький. ЇЇ адвокат збирає докази, аби поновити справу і довести причетність Черновецького до зникнення бізнесмена.

— Я вже маю кілька документів, які дозволяють рухатися у цій справі, — каже адвокат.

15.01.10  18-50

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.