Акція: «ПОСТАВ ДВІЙКУ МІНІСТРУ ЗА РІК МОЛОДІ В УКРАЇНІ»

Захід передбачає проведення сценізованого прийому до міністра з реальною живою чергою учасників флешпротестмобу, які один за одним даватимуть оцінки виконанню взятих державою на себе в Указі Президента №6162008 «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді» зобов’язань.

Цим заходом, ініційованим молоддю з різних регіонів України, буде розпочато кампанію «Рік без молоді», в межах якої до кінця року пройдуть десятки просвітницьких та протестних заходів, спрямованих на викриття бездіяльності і неефективності держави у реалізації задекларованої нею ж підтримки молоді.   Адреса проведення акції: м. Київ, вул. Еспланадна, 42. Час початку заходу: 12.00.

Довідково: «ФЛЕШПРОТЕСТМОБ» — це завчасно спланована масова акція, в якій велика група людей зненацька з’являється в громадському місці і протягом декількох хвилин виконує завчасно обговорені дії ПРОТЕСТНОГО змісту, після чого одночасно швидко розходиться в різні сторони.

На ФЛЕШПРОТЕСТМОБах заборонена популяризація людей, об’єднань громадян. Все відбувається навколо ідей, їх інтерпретацій. Під час організації ФЛЕШПРОТЕСТМОБів вітається широке інформування громадськості, ЗМІ, оскільки вважається, що ідея протесту, таким чином, може бути поширена значно за межі учасників заходу і випадкових прохожих.

08/10/2009 17:11


Комментирование закрыто.