Литвин екстрено скликає Раду для перезавантаження влади

 

До списку розсилки спікера потрапили президент Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, голова фракції Партії регіонів Віктор Янукович, голова фракції БЮТ Іван Кириленко, голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко, голова фракції КПУ Петро Симоненко та голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Литвин пропонує екстреному засіданні Ради прилюдно «дати оцінку тому, що і чому відбувається в державі, визначитися, чи є хоч найменша вірогідність забезпечити скоординовану роботу інститутів публічної влади, приймати необхідні та адекватні ситуації рішення».

«Якщо внаслідок політичних чи особистісних причин таке остаточно вже є неможливим, про це необхідно також публічно сказати та водночас привселюдно прийняти спільне політичне рішення про одночасне проведення у найстисліший термін дострокових виборів до Верховної Ради і президента», — цитує слова Литвина прес-служба ВР.

Спікер вважає, що це буде, принаймні, чесне визнання усіма ключовими політичними гравцями свого банкрутства і неспроможності виконувати зобов’язання перед народом.

«Під це відверто політичне рішення слід буде негайно підвести максимально можливу правову основу. Насамперед йдеться про закони про вибори президента, а також про вибори народних депутатів. Останній повинен забезпечити зв»язок з виборцями, маючи на увазі вибори за відкритими списками, з голосуванням за кандидатів від партій у виборчих округах», — вважає Литвин.

«Лише на такій основі можна сподіватися на радикальне перезавантаження влади як неодмінну передумову оздоровлення країни», — говориться у листі.

На думку Литвина, спецзасідання ВР не слід відкладати пізніше наступного тижня, повыдомляє ТСН

 


Загрузка...


Комментирование закрыто.