Слідчого у справі судді Зварича намагалися вбити?

 

«Ми дізнаємося, скільки коштували посади суддів, у які суми обходилися їхні вироки, рішення, і ці цифри п’яті-шестизначні», — сказав Кузьмін.

«Підійшли до дуже високих посадових осіб із судової ієрархії країни. Крім Зварича допитали 8 інших суддів. Це вже не львів’яни, а кияни, причому високого рангу. Їхні свідчення також документуються, залучаються до справи», — повідомив він.

Заступник генпрокурора не назвав прізвищ, повідомивши, що в суддівському корпусі «чудово знають, про кого йдеться».

Разом із тим він поскаржився, що «служителі Феміди», як і наділені імунітетом депутати, невразливі: «Можуть не з’являтися на допит, і нічого їм не буде».

У Головному слідчому управлінні Генпрокуратури кажуть, що Зварича «охороняють не гірше за президента».

А ось слідчі в його справі можуть бути в небезпеці.

У керівника слідчо-оперативної групи в справі Зварича Володимира Жербицького, як повідомили виданню джерела у столичній ДАІ, 22 червня, дорогою в Бориспільський аеропорт, у службового «Пасату» відмовили гальма.

Машину відігнали на техстанцію, де виявили спробу несанкціонованого втручання – система була залита кислотою, яка роз’їла гальмові циліндри та інші вузли.

«Щастя водія і пасажира, що швидкість набрати не встигли, було усього лиш кілометрів 40 на годину. Педаль гальма просто провалилася. А цілком могло бути два трупи «, — кажуть фахівці.

Сам Жербицький цю інформацію журналістам не підтвердив, але й не спростував, передає Сегодня 

 


Загрузка...


Комментирование закрыто.