Принцип доміно. Кому вигідна дестабилізація України

Олег Покальчук, для "Хвилі"

Домино

Влада всралася, але не безпрецедентно, а по сценарію 2002 року. Гія, УБК і т. д.І ми знову всередині сценарію,генерованого ззовні, як казав  Юрий Романенко. Хоча ще у часи моєї юності Кравчук прибрав Масола руками студентів, а лишився білим і пухнастим, і при ньому львівський ОМОН тоді лупцював людей, чому я сам був свідком.

Ситуація «принципу доміно». Всі знали,що ПР надутий конструкт,як ЗАЄДУ и СДПУо були,і що там люди з різними інтересами і деякі навіть притямні.Тому гнівне покидання лав ПР не стільки доречне,як очікуване. Всі знають,що Кабмін і недоріку Азарова треба давно міняти,але ніяк не було нагоди,щоби він сантехнічно зібрав нам себе весь негатив. Всі знають динаміку рейтингу влади і велике пожвавлення ОО через це в надії повідкусювати як не в ПР то хоче б одне у одного.А якщо застукають,то скажуть, що хотіли лише поцьомати.

Ззовні ситуація абсолютно вигідна Росії. І згенерована нею і її високопрофесійними маніпуляторами.Те,що РФ виставляє в публічний доступ дурнуватих онищенків і глазьєвих- просто блискучий камуфляж. Сильні завжди імітують слабкість, а бундючні слабаки хизуються усім, що мають, включно з таємними планами:-).

Всередині почнеться бунт регіональних еліт- не плутати з загальноукраїнськими, яких не існує. Їм і так після виборів не дали обіцяного,а тепер ще високий шанс втратити непосильно вкрадене.Перспектива федералізації знову актуальна, і вона краща ніж розпад, який є метою сценарію.

Алексей Голобуцкий правильно сьогодні казав,що ми зайшли в прочинені до Європи двері,плюнули там і вийшли, грюкнувши дверима, а це принципово інша ситуація вже не ігнорування — а щирої їхньої образи і швидкої помсти, лише треба розуміти, що вони не розділятимуть на погану владу і добрий народ,а дадуть відчути це всім без винятку, щоб знали,як обирати бевзя. Не біда,але треба знати.
Ми перетворили Євросоюз в релігійний символ, який без анафеми криткувати нині не можна. Це така сама зграя хитрих бюрократів і пройдисвітів, просто у них десятки років діють правила гри, за якими щось можна, а щось ні. Неполіткоректно скажу, що ми сьогодні як СССР, який у війні з Гітлером не підписав конвенцію про військовополонених, що абсолютно розвязало руки гітлерівцям, які, будучи ідейними мудаками, отримали ще й міжнародний попуск з відомими для наших дідів наслідками, на відміну від долі полонених союзників.

Тому тут ілюзій не треба мати,бо наші браття грузини мали, і отримали пятиденну війну, чорта лисого хтось вписався крім гарних слів.

Я думаю зараз треба особливо п*здити провокаторів за антисемітські гасла, бо це те, що противнику дуже-дуже захочеться показати по Євроньюз.

Захоплення приміщень влади не є захопленням влади, як колись збиралися депутити в українському домі,так і тепер владамхоч по скайпу може зібратся,то марна трата часу. Коли ми в 2004 збиралися захоплювати Кабмін, то мали все включно з папірцями щоб опечатувати двері, і то за місяць, І був уряд,готовий там сісти з 10хвилин. Як цього нема зараз, то на коліні не зробиться.

Якщо дійсно у Раді складеться нова більшість,то може обійтися і відставкою уряду.Якби президент мав клепку,в зробив би це сам і негайно. Ну,нема ради…Якщо ні,то згідний з Євген Копатько, без переконливого жертвоприношення з боку будь-якої гілки влади — на відміну від попереднього симетричного протистояння ми отримаємо десятки гуляйпільських мікрореспублік і інституційний крах держави.

P.S.: А якщо підтвердяться чутки про смерть дівчини,які зараз ширяться, це 100% гра в Гонгадзе-2, Гія, вибач.

[print-me]
Загрузка...


12 комментариев

 1. Автор точно не читал тот договор, который отказался подписать Янукович. Если-бы он его прочитал, то объявил-бы, что Евросоюзом руководит Путин, потому, что такой кабальный договор даже Юля не стала-бы подписывать.

  Те кто писал этот договор, явно рассчитывали, что Украина его не подпишет. Возможно, что и Януковича об этом предупредили, а нам показывают сплошной спектакль.

  • Вы неоднократно убеждаете что читали договор асоциации, я прошол кучу сайтов и ничего кроме неоднократно повторяющегося текста с проросийским уклоном не нашел, где некоторые написаные факты противоречат друг-другу, если читать внимательно. Дайте ссылку, очень хочу узнать во что же таки нас впутывают.

 2. ….. Неполіткоректно скажу, що ми сьогодні як СССР, який у війні з Гітлером не підписав конвенцію про військовополонених, що абсолютно розвязало руки гітлерівцям, які, будучи ідейними мудаками, отримали ще й міжнародний попуск з відомими для наших дідів наслідками, на відміну від долі полонених союзників….
  — Эта байка запущена что бы оправдать преступления гитлеровцев по отношению к нашим военнопленным к которым относились, как к недочеловекам не достойным жить. На самом деле раз они подписали Женевскую и Гаагскую конвенции , то они должны были относиться к пленным в соответствии со взятыми на себя обязательствами вне зависимости от того подписал договор СССР или нет. Тот же Канарис был против такого отношения к пленным, чем вызвал неудовольствие Гитлера. По факту нет свидетельств того, что в СССР пленным подвергались уничтожению и процент погибших в заключении советских военнопленных в два раза выше , чем немецких.

 3. на счет сценария трудно сказать.
  может стратегически он и есть, но в плане тактики…
  или кто очень тупо прогибает свою линию — как сказал романенко из наших евпроинтеграторов.
  Либо тупая цепь нелепостей, которую кто то интерпретирует так как ему выгодно ( опять таки получается европейцам), либо у нас настолько в мозгах зас — но что как в анекдоте про ржевского что не делай, а в голове будет восприниматься одинаково.
  ну и сам отрывок анекдота
  это ж какая красота сказал поручик ржевский, мать…. мать …. мать… отозвалось эхо.»

  лично я боюсь этого эха. многим согражданам пора к психологам и психиатрам.

 4. …,що ми зайшли в прочинені до Європи двері,плюнули там і вийшли, грюкнувши дверима, а це принципово інша ситуація вже не ігнорування — а щирої їхньої образи і швидкої помсти,….
  Если прибегнуть к аллегориям предлагаемых автором то с моей точки зрения ситуация с СА выглядит так.. Несколько евнухов( Польша, Литва) из гарема султана решили взять еще одну наложницу и сказали султану ( Германия, Франция) что , наложницу берут на льготных условиях- калым платить не надо, одевать и кормить -не надо, спать с ней султану -тоже не надо.. Зато наложница должна хранить верность султану, выполнять обязанности по дому , наравне с другими наложницами и вообще, все другие обязанности- по полной программе. Наложнице же сказали, что все будет как у всех наложниц и она будет самой счастливой и обеспеченной, если захочет… Наложница приехала на смотрины, быстро поняла, что к чему и сказала из вежливости султану, что она не может сразу согласиться и ей нужно подумать, уехала домой. Султан не расстроился, т.к. не очень то и нужно, а евнухи( Польша, Литва) остались в дураках, коими и являются по жизни.

  • Всё верно, только для Литвы и особенно для Польши настоящим султаном являются США, а Брюссельская бюрократия, это евнухи этого султана.

   ФРГ очень стремится стать султаном. На прошедшей недели было знаменательное событие, о котором абсолютное большинство СМИ просто умолчали. В Берлин приезжала делегация американских сенаторов и конгрессменов, а Меркель отказалась их принять. Чтобы совсем не опускать США, их принял Вестервелле. С этим и уехали.»http://politikus.ru/events/8946-merkel-ne-pustila-amerikanskuyu-delegaciyu-na-porog-peremeny-odnako.html»

   • Доброго времени суток! Ваша фраза
    ..а Меркель отказалась их принять…
    Не нужно переоценивать этот факт , ведь канцлер-акт никто еще не отменял. Просто группа сенаторов и конгрессменов США , скорее всего не из той группировки которая сейчас рулит в Вашингтоне

 5. Согласен с тем, что первоочередной задачей является
  СДЕРЖИВАНИЕ ПРОВОКАЦИОННЫХ ДЕЙСТВИЙ.

  а разделение территорий еще не крах народа, хотя для многих болезненный процесс.

  раздел СССР пережили.

 6. yury_108 пишет:

  «Ззовні ситуація абсолютно вигідна Росії. І згенерована нею і її високопрофесійними маніпуляторами.Те,що РФ виставляє в публічний доступ дурнуватих онищенків і глазьєвих- просто блискучий камуфляж. Сильні завжди імітують слабкість, а бундючні слабаки хизуються усім, що мають, включно з таємними планами:-).»

  Угу-угу. Путін влаштував Євромайдан… Потім Януковича скидають і до влади приходить Кличко або Яценюк. І що тепер Путіну робити з таким щастям? Знову новий Майдан?
  Звичайно ж, організатори Майдану зробили його на європейські гроші. І можливо підіграла АП чи фонди котрогось з олігархів. І Путіну потрібен Янукович, бо ніхто з «європейців» ніяких угод з ним підписувати не буде. Тому якщо Яника скинуть, то Росія від цього нічого не отримає, крім втрат.

  • Ой не обманывайте себя. Вы знаете что Кличко не с Путиным? Нет не знаете. На месте «глупого» Путина я бы кормил и Кличко и Тягнибока. Втихаря. И позволял им кричать то, что они кричат. Почему не кричат про национализацию предприятий? Потому что продажные. И не надо здесь разводить политесс. И так понятно, что Украина страна 100% зависимая. И так понятно, что со времени Переяславской Рады ничего хорошего мы от России не видели, от Европы, в принципе, тоже. Отсюда вывод: умные видят ситуацию и используют её для своего блага, для своего выживания, тем самым сохраняя генетический код украинца. Глупые к сожалению «вымирают». Учить надо классиков, всё это уже происходило в истории не один раз и каждый раз заканчивалось одинаково, за редкой разностью с поправкой на время. И этот раз не исключение. Поэтому думаем головой, а не ж…й в будущем.

 7. Яков пишет:

  А вот как разгоняют дубинками мирные демонстрации в Европе:
  http://www.youtube.com/watch?v=Hh4QRwq4JmU&feature=youtu.be

 8. Судя по видео, беркут действовал по европейски.