Чому Тимошенко зазнає краху на Львівщині

Юлія Литвин, для "Хвилі"

Юлия Тимошенко Петр Порошенко

За результатами соціологічного дослідження, проведеного силами чотирьох служб, у західній частині України біля 50% планували голосувати за Петра Порошенка і Віталія Кличка. Електоральні вподобання людей річ одна, а вдало проведена кампанія і технології на виборах, в тому числі і фальсифікації або навпаки бенкети http://carivka.com.ua/corporative/banket.html у розважальному центрі у Київській області, річ інша.

Як працюють штаби в регіонах?

Відповідь доволі проста – всюди є своя специфіка і слід аналізувати все крок за кроком. Взяти, хоч би, Львівщину, яка є своєрідним орієнтиром у Західній Україні. Порошенко і Тимошенко – за кого проголосують львів’яни? Висновки напрошуються самі після невеликого розслідування – звичайно за Порошенка.

І справа тут не в банальній прихильності до Юлії Володимирівни, чи її відсутності. В мережі можна знайти безліч статей про те, що партійними структурами в цьому регіоні «заправляють» ударівці. «Чому «Батьківщину» зливають під УДАР», «Ударівець-тушка керує на Львівщині «Батьківщиною» — такі заголовки опублікованих матеріалів. «Ударівець» — це нардеп Ярослав Дубневич з керівниками своїх фірм, які очолюють місцеві структури «Батьківщини». Арсеній Яценюк, донедавна лідер «Батьківщини» так і не спромігся провести кардинальних змін у відповідь на публікації матеріалів.

Після того, як УДАР поставив на кандидатуру Петра Порошенка, на Львівщині одразу ж утворили виборчі штаби. З певністю можна ствердити, що одні і ті ж сформували штаби для УДАРу та Батьківщини.

Михайло Мужилівський, керівник Львівської організації «Батьківщина» і за сумісництвом бізнес-партнер Дубневича не приховує своєї неприязні до Юлії Тимошенко. «Вона нас кинула» — так цей політик характеризує процес об’єднання з Арсенієм Яценюком та представництво у загальноукраїнському списку на парламентських виборах.

Партієць Яценюка Степан Кубів отримав 20-те місце, а керівник львівської «Батьківщини» Роман Ілик – 120-те. В цих виборах Роман Ілик відмовився очолювати обласний штаб і на цю посаду призначили екс-фронтзмінівця Миколу Кадикала.

Причина відмови проста, всі на місцях зорієнтовані на Петра Порошенка і виборчу кампанію на Львівщині планують провалити. Вбивають двох зайців – і Ярослав Дубневич демонструє свої впливи перед новим президентом і реалізована помста ЮВТ та команді Яценюка в цьому регіоні.

 


Комментирование закрыто.