500 родин можуть бути позбавлені квартир через спільні дії банку «Надра» і МВС України

"Хвиля"

Географія потерпілих – уся Україна: від Луганська до Івано-Франківська, від Чернігова до Сімферополя. В усіх є родини. Багато з них придбали житло в кредит, віддаючи майже усі зароблені гроші з метою зібрати на довгоочікувані «метри».

Родини опинилися у вкрай тяжкому становищі, оскільки з 2006 року змушені орендувати житло, паралельно сплачуючи шалені кредитні виплати за квартири.

Довгий час людей годували обіцянками, рік у рік передвіщали здачу першої черги будівництва (2 житлових будинки — 631 квартир). За цей час, забудовник, що починав будівництво, компанія «Регіональні будівельні інвестиції», встиг наробити боргів і збанкротувати.

Об’єкт будівництва придбала компанія «Аверс-Сіті», яка, хоч і із затримкою, але все-таки виконувала зобов’язання, дані інвесторам після краху першої компанії-забудовника. Коли було нарешті здійснене введення в експлуатацію будинків в червні і вересні 2011 року і почалася реєстрація прав власності на квартири і вселення власників, прогриміла інформація про те, що на наші квартири та на майно компанії «Аверс-Сіті» накладена заборона на відчуження Постановами Головного слідчого управління МВС.

В результаті ми не можемо одержати права власності на житло, які повністю сплатили.

Арешт на майно компанії був накладений у результаті розслідування, яке проводить Головне слідче управління МВС України: розслідуються дії посадових осіб ТОВ «Регіональні будівельні інвестиції» — забудовника комплексу 2006-2009 років, які в 2006 році брали кредит у банку «НАДРА». А підставою для порушення цієї кримінальної справи №24-271 було «безпосереднє виявлення органом дізнання в ході проведення дослідчої перевірки ознак злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України» (цитата з постанови про порушення кримінальної справи). Як видно з матеріалів кримінальної справи заявником був банк «НАДРА», що має претензії до попереднього забудовника, який збанкротував і ліквідувався.

Виникає кілька питань:

Чому кримінальну справу відкрили саме в день оформлення всіх документів про введення в експлуатацію будинку №1, а саме – 16.09.2011 року – тоді, коли з’явилося, що заарештовувати: з’явилися об’єкти нерухомості — квартири? Збіг?

Чому виявивши «ознаки» злочину, може, і зроблені невідомими нам людьми, постраждали громадяни, що не мають ніякого відношення ані до кредитів, ані до ліквідованої компанії?

Чому заборона накладена на майно власників і «Аверс-Сіті», які не є стороною в кримінальній справі, не є навіть свідками? Ст.125 і ст.126 досить чітко прописують, що «арешту підлягає майно, що належить ПІДОЗРЮВАНОМУ або ОБВИНУВАЧУВАНОМУ. Майно, що належить третім особам, у такій ситуації не підлягає арешту».

Чому ГСУ МВС не соромиться навіть в офіційних відповідях на наші вимоги зняти заборони з нашого майна пишуть: «…досліджується наявність фактів подвійних продажів квартир і майнових прав на них посадовими особами ТОВ «Регіональні будівельні інвестиції» і ТОВ «Аверс-Сіті» без порушення будь-якої кримінальної справи, посилаючись на слідчі дії в справі, відкритому за «ознаками» неповернення кредитів? »

Чому банк НАДРА чекав, коли ліквідується компанія, яка з його слів заборгувала багатомільйонний кредит?

Чому орган, обов’язками якого є, у першу чергу, охорона та захист прав громадян, перетворений у маніпулятора законами: у цього, що слабше заберемо, цьому, що сильніший віддамо?

Наші заяви не приймають у жодному суді. На наші звернення до органів влади та Генпрокуратури ми одержуємо відписки: розбирається ГСУ МВС.

Численні листи й звернення були відправлені на адресу керівних посадових осіб у  Кабміні, Верховній Раді, Міністерстві внутрішніх справ, Генеральній прокуратурі, СБУ, Міністерстві юстиції, Партії Регіонів і інших. Але поки органі влади не діють.

Система відпрацьована таким чином, що в судах і правоохоронних органах захищаються тільки корпоративні права, так званого закритого акціонерного товариства під назвою «СИЛЬНІ МИРУ ЦЬОГО»

Ті, хто повинні були убезпечити та захистити нас від шахрайства, прагнуть залишити родини без власних квартир!

У цій ситуації не бачимо іншого виходу, як звернутися до засобів масової інформації. Остання надія на журналістів, чия душа ще болить, коли зустрічається із чужим горем і болем.

Ми впевнені, що якщо про наше лихо довідається більше людей, щось може змінитись.

Просимо представників вашого видання взяти участь в акції інвесторів ЖК Коцюбинський «Захистимо наші квартири», яка відбудеться 31.03.2012 року о 10.00 год., за адресою: смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 26, територія Житлового Комплексу для того, щоб висвітлити вкрай проблемну ситуацію, у яку потрапило 500 родин.

Ми готові надати документи, що підтверджують кожне слово цього інформаційного повідомлення.

Представники ініціативної групи інвесторів  ЖК «Коцюбинський»:

Микола Клименко (067-246-1887)

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.