Я починаю ненавидіти цю країну

 

Вчора, з гуртожитку по вулиці Заболотного 132, в м. Києві викинули на вулицю 5 сімей з дітьми. Причому зробили це без державного виконавця, в неустановленому законом порядку — нагнали зо два десятки мордоворотів, які скориставшись тим, що люди пішли з дітьми гуляти а хто на вихідні поїхав до родичів у гості (бо ж свято) — просто не пустили нікого назад.

Сьогодні ці люди будуть ночувати на вулиці, причому разом з дітьми.

Завтра плануємо піти під адміністрацію президента, будемо перекривати Шовковичну. Збираємось о 12-00 біля метро «Хрещатик, вихід в сторону інститутської».

Якщо «Гарант» не відреагує, люди переселяться жити під адміністрацію, бо тепер їм жити більше ніде. .
За всією цією аферою стоїть колишній керівник Державного управління справами та голова виборчого штабу Президента Ющенка (його неформальний заступник по розграбуванню державної власності) і одночасно відомий мільярдер та власник миронівського хлібопродукту — Ігор Тарасюк.

Це за його керівництва державний гуртожиток придбано фірмою-проклакою по ціні 850 грн. кв. м (ви чули коли небуть таку ціну на нерухомість) і зараз його мають передати Миронівському хлібопроукту.
Тарасюк на повну катушку використав своє перебування на високій посаді та доступ до «тіла» «бджоляра» для власного збагачення.

А от підприємства Державного управління справами — розорені.
Якщо в кого є знайомі журналісти — прохання висвітлити акцію
0672348280 (Олександр)

Олександр Дедюк для «Хвилі»


Загрузка...


Комментирование закрыто.